wróć na poprzednią stronę

Zarządzanie najmem

Nasza oferta skierowana jest do właścicieli mieszkań, domów oraz lokali użytkowych. Powierz nam zarządzanie najmem i nie martw się o formalności – dopilnujemy ich za Ciebie!

Szukanie i selekcjonowanie potencjalnych lokatorów bywa trudnym i czasochłonnym zajęciem, dlatego możemy Cię w tym wyręczyć. Zarządzanie najmem obejmuje kompleksową usługę od przygotowania mieszkania, podpisania umowy i dbania o jej ciągłość, po rozliczanie nowych lokatorów oraz czuwanie nad porządkiem. Świadczymy rzetelne usługi – przed podpisaniem umowy dokładnie weryfikujemy zainteresowanych, dzięki czemu masz pewność bezpieczeństwa transakcji i unikniesz sytuacji niewypłacalności.

Posiadamy własną bazę klientów poszukujących mieszkań – dlatego dzięki naszej pomocy szybciej znajdziesz nowych lokatorów.

Przekazując nam zarządzanie wynajmem, uwalniasz się od szeregu obowiązków związanych z codziennym użytkowaniem. Wśród nich znajduje się:

  • przepisanie liczników (gaz, energia elektryczna),
  • bieżące rozliczanie z czynszu i opłat,
  • pilnowanie terminowych płatności,
  • wykonywanie/zlecanie napraw oraz przeglądów technicznych,
  • zakończenie umowy, rozliczenie kaucji.

Oferujemy zarówno długo-, jak i krótkotrwałe zarządzanie wynajmem. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które posiadają nieruchomość na terenie Wrocławia, ale mieszkają znacznie dalej i nie są w stanie zarządzać nią na odległość. Z naszej pomocy korzystają również właściciele wielu lokali, a także osoby nieposiadające doświadczenia w wynajmowaniu mieszkań.

Nie pobieramy opłat za prowadzenie czynności przed podpisaniem umowy z nowymi lokatorami! Nasze wynagrodzenie liczy się od momentu sfinalizowania transakcji i wynosi 10% przychodu z czynszu miesięcznie.

Podpisując umowę z naszym biurem nieruchomości, powierzasz nam wszystkie obowiązki związane z administrowaniem lokalem. Twoja rola polegać będzie na comiesięcznym pobieraniu zysku – czynszu.

Działamy w oparciu u umowę cywilnoprawną – według indywidualnych ustaleń z klientem. Prowadzimy działalność na terenie Wrocławia i okolic. Zapraszamy do naszego biura – nasi pracownicy pomogą dostosować ofertę do Państwa oczekiwań.

Etapy w zarządzaniu państwa mieszkaniem:

1. Przejęcie od Państwa mieszkania i przygotowanie go do wynajęcia.

2. Poszukiwanie i selekcja najemców.

3. Monitorowanie płatności oraz stanu technicznego mieszkania.

4. Bieżąca obsługa wynajmu.

5. Stale monitorujemy nieruchomość i czuwamy nad nią.

6. Właścicielom mieszkań oferujemy usługę rozliczania dochodu z najmu nieruchomości, która obejmuje:

  • Prowadzenie ewidencji przychodów i wydatków.

  • Doradzanie odnośnie sposobu rozliczania dochodu z najmu.

  • Wyliczanie należnego podatku do zapłaty i opłacanie go w imieniu klienta.

  • Przygotowanie rocznego zeznania podatkowego.

Pozycjonowanie stron