wróć na poprzednią stronę

Zarządzanie najmem

Nasza oferta skierowana jest do właścicieli mieszkań, domów oraz lokali użytkowych. Powierz nam zarządzanie najmem i nie martw się o formalności – dopilnujemy ich za Ciebie!

Szukanie i selekcjonowanie potencjalnych lokatorów bywa trudnym i czasochłonnym zajęciem, dlatego możemy Cię w tym wyręczyć. Zarządzanie najmem obejmuje kompleksową usługę od przygotowania mieszkania, podpisania umowy i dbania o jej ciągłość, po rozliczanie nowych lokatorów oraz czuwanie nad porządkiem. Świadczymy rzetelne usługi – przed podpisaniem umowy dokładnie weryfikujemy zainteresowanych, dzięki czemu masz pewność bezpieczeństwa transakcji i unikniesz sytuacji niewypłacalności.

Posiadamy własną bazę klientów poszukujących mieszkań – dlatego dzięki naszej pomocy szybciej znajdziesz nowych lokatorów.

Przekazując nam zarządzanie wynajmem, uwalniasz się od szeregu obowiązków związanych z codziennym użytkowaniem. Wśród nich znajduje się:

  • przepisanie liczników (gaz, energia elektryczna),
  • bieżące rozliczanie z czynszu i opłat,
  • pilnowanie terminowych płatności,
  • wykonywanie/zlecanie napraw oraz przeglądów technicznych,
  • zakończenie umowy, rozliczenie kaucji.

Oferujemy zarówno długo-, jak i krótkotrwałe zarządzanie wynajmem. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które posiadają nieruchomość na terenie Wrocławia, ale mieszkają znacznie dalej i nie są w stanie zarządzać nią na odległość. Z naszej pomocy korzystają również właściciele wielu lokali, a także osoby nieposiadające doświadczenia w wynajmowaniu mieszkań.

Nie pobieramy opłat za prowadzenie czynności przed podpisaniem umowy z nowymi lokatorami! Nasze wynagrodzenie liczy się od momentu sfinalizowania transakcji i wynosi 10% przychodu z czynszu miesięcznie.

Podpisując umowę z naszym biurem nieruchomości, powierzasz nam wszystkie obowiązki związane z administrowaniem lokalem. Twoja rola polegać będzie na comiesięcznym pobieraniu zysku – czynszu.

Działamy w oparciu u umowę cywilnoprawną – według indywidualnych ustaleń z klientem. Prowadzimy działalność na terenie Wrocławia i okolic. Zapraszamy do naszego biura – nasi pracownicy pomogą dostosować ofertę do Państwa oczekiwań.

Etapy w zarządzaniu państwa mieszkaniem:

1. Przejęcie od Państwa mieszkania i przygotowanie go do wynajęcia.

2. Poszukiwanie i selekcja najemców.

3. Monitorowanie płatności oraz stanu technicznego mieszkania.

4. Bieżąca obsługa wynajmu.

5. Stale monitorujemy nieruchomość i czuwamy nad nią.

6. Właścicielom mieszkań oferujemy usługę rozliczania dochodu z najmu nieruchomości, która obejmuje:

  • Prowadzenie ewidencji przychodów i wydatków.

  • Doradzanie odnośnie sposobu rozliczania dochodu z najmu.

  • Wyliczanie należnego podatku do zapłaty i opłacanie go w imieniu klienta.

  • Przygotowanie rocznego zeznania podatkowego.

 

Rozwiązanie, jakim jest oferowane przez naszą firmę zarządzanie najmem, zapewnia naszym klientom nie tylko podniesienie komfortu i bezpieczeństwa podpisywanych umów, ale także znaczną oszczędność czasu oraz podniesienie dochodów.

Jako specjaliści skupiamy 100% czasu i zaangażowania, by nasi klienci mogli szybko i długo cieszyć się korzyściami płynącymi z wynajmu swoich lokali. W ramach naszych działań mogą Państwo więc liczyć na profesjonalną pomoc w kompleksowym zarządzaniu takich przestrzeni jak apartamenty, mieszkania, domy czy lokale użytkowe.

W ramach poszczególnych etapów, wspólnie z klientem, dobieramy działania, które pomogą skutecznie i bezpiecznie wynająć mieszkanie. Przygotowujemy  nieruchomości,  ustalamy niezbędne prace, które zapewnią przestrzeni interesujący wygląd, co przyczyni się do pozytywnego wizerunku przestrzeni w oczach potencjalnych sublokatorów.

Zarządzanie wynajmem domów, mieszkań oraz lokali użytkowych.

Kolejny etap, jakim jest poszukiwanie i selekcja najemców, dla właściciela lokalu jest najważniejszym etapem, dlatego dokładamy wszelkich starań, by zawarta umowa była nie tylko bezpieczna, ale także długoterminowa. W celu świadczenia najwyższej jakości usługi zajmujemy się także kompleksową weryfikacją potencjalnych mieszkańców.

Po podpisaniu umowy to na opiekunach zarządzających Państwa lokalem będzie spoczywała odpowiedzialność rozwiązywania jakichkolwiek trudności, a także prace związane z weryfikacją stanu technicznego lokalu oraz monitorowanie płatności i wszystkie aspekty związane z bieżącym zarządzaniem Państwa lokali.

Dodatkowo, naszym klientom proponujemy także usługę rozliczania dochodu z najmu nieruchomości. Dzięki temu rozwiązaniu otrzymują Państwo niezbędne porady związane ze sposobem rozliczania dochodu, a także kompleksową usługę prowadzenia ewidencji przychodów i wydatków, w ramach których przygotujemy również obliczenie zeznania podatkowego.

Naszą działalność skupiamy na terenie Wrocławia. Dzięki swojej infrastrukturze i zaangażowaniu w życie społeczne, naukowe i biznesowe, Wrocław stał się jednym z najchętniej odwiedzanych i zamieszkiwanych miast w Polsce. Jako przestrzeń przyjazna dla przedsiębiorców i studentów, wciąż powiększa swój rynek nieruchomości, by swoje marzenia mogli w nim spełniać nie tylko obecnie mieszkający obywatele misata Wrocławia, ale także nowi mieszkańcy z całej Polski i zagranicy

 

 

 

 

 

 

zarządzanie najmem Wrocław, zarządzanie wynajmem Wrocław, administrator najmu Wrocław, zarządca nieruchomości Wrocław 

Pozycjonowanie stron